Game of Thrones 8.Sezon 5.Bölüm İncelemesi - Jon STARK !

Share
HTML-code

Comments • 519

 • ForGeek
  ForGeek   4 months back

  8.sezon fark etmediğiniz detaylar videomuza buradan ulaşabilirsiniz https://www.youtube.com/watch?v=uLsqFAGyOok&lc=Ugzx5KvC23B783H9Cw94AaABAg

  • Talha beşiktepe
   Talha beşiktepe  4 months back

   8. sezonun özeti: arya gece kralını sikiyor drogon da westerosun anasını sikiyor.

   • runstorm TR
    runstorm TR  4 months back

    Oyuncular 8. sezonu gömüyor, öldüm gülmekten :-))) Link : https://www.youtube.com/watch?v=YB4tbZimRC4

    • runstorm TR
     runstorm TR  4 months back

     8. sezon 5. Bölümde Daenerys kralın şehrini yaktı yıktı , haklı mıydı ? Yerden göğe kadar. Olması gerekeni yaptı. Tahtı hakettiğini kanıtladı. Bütün insanlık ve kuzey için dotrakileri , lekesizleri , çocuğu gibi sevdiği ejderhasını feda eden Daenerys bunun karşılığı olarak gördüğü ihanet, kumpas, kıymet bilmezlik, şımarıklık (sansa), kaypaklık ve nankörlük sonucu Olennna TYrell’in tavsiyelerini dinledi ve bu tavsiyeler doğrultusunda yolunu çizdi. Daenerys ve Olennna TYrell arasında geçen konuşma }
     Daenerys : Westerosa barışı yeniden getireceğiz.
     Olennna TYrell : Barış mı ? Baban hükmederken barış mı olduğunu zannediyorsun ? Ya da onun babası ? Ya da onun ? Barış dayanıksızdır güzelim. İhtiyar bir kadından tavsiye almak istermisin ? Akıllı bie EL seçmişsin. Bense bir sürü akıllı adam tanıdım. Hepsinden de çok yaşadım. Sebebini biliyormusun ? Onlara kulak asmadım. Westeros’un lorlları birer kuzudur. Sen kuzu musun ? Hayır sen ejderhasın. EJDERHA OL !
     Link : https://www.youtube.com/watch?v=G3i6dPLsHs4

     • Can Doğan
      Can Doğan  4 months back

      biri bana mantıklı bir açıklama yapsın. Jon snow, cersei yi ikna etmek için surun otesine hiç gitmeseydi viseoron ölmeseydi night king ve ordusu suru nasıl aşacaktı. khalesi gayet 3 ejderhasila cercei nin annesini sikerdi night kingde suru aşamazdı. dizi 7. sezondan bitmiş. insanlar halen 8. sezona çok mantıksız diyor.

      • yorumcu baba
       yorumcu baba  4 months back

       bu kadar kaliteli bi kanal nasıl 2.5k abone

       • thomas Sea
        thomas Sea  4 months back

        tahtı ele geçirdi dedin de taht mı kaldı yandı bitti kül oldu :D

        • Omer Demirozogul
         Omer Demirozogul  4 months back

         Son kitap da çıksaydı!

         • EMİR CAGAN CONTENT
          EMİR CAGAN CONTENT  4 months back

          Dany ölmesin Allah Allah niye ölüyor herkes inanmış Dany bin olucegine belki olmicek

          • Suat Celik
           Suat Celik  4 months back

           Arkadaşlar dizi mutlu son ile bitmeyecek bur da bence dany haklı sen onca çile çek ordular topla ejderhaların olsun merhamet et masumlara sonra her kez sana ihanet etsin sende delir yok babası böyle idi desinler zorla delirttiler kızı gelelim sansa ya ne çekti ki ramsay boltan dışında bu kadar büyütüyorlar o ikinci cersie aslında onun gibi aynı aslında onun ölmesi gerekiyor ama öldürmez bu senarist olacak kazmalar sızdırılan senaryo doğru john dany öldürecek sonra yabanilerin yanına gidecek bran ne alakaysa tahta oturacak ve starklar yönetecek bence hak etmiyorlar çünkü targeryanların hakkı adamlar ejderhaları ile 7 krallık kurdu öyle ya da böyle ama sen gel sonunu böyle boktan bir şekilde bağla bunlarda olsa bunlar aynılarını yapmazlar mıydı.7 ve 8 sezonlar benim için hayal kırıklığı oldu sırf ters köşe yapmak için içine ettiler dizinin halbuki kralın şehrini hemen alsa 7 nci sezonda sonra 8 sezon sonuna kadar night king ile uğraşsalar ve kazansalar ne olur du sanki fanboylar dahil her kez mutlu olurdu ama adamlar uğraşmamışlar ya da kapasiteleri yetmemiş senaristlerin ne diyeyim ki gelmiş geçmiş en iyi diziyi bok ettiler....

           • EsMeR ŞaH
            EsMeR ŞaH  4 months back

            Bence jon snow danerysi öldürecek, kılıcı sevdigi kadınin gögsüne saplicak, azor ahai kehaneti gerçeklesecek

            • EsMeR ŞaH
             EsMeR ŞaH  4 months back

             @yorumcu baba kanalima abone olursan sevinirim kardesim

            • yorumcu baba
             yorumcu baba  4 months back

             dany ölürse her türlü sansa geçecek

            • yorumcu baba
             yorumcu baba  4 months back

             öyle olursa jon tahta geçmek istemez bran de üç gözlü kuzgun geriye sansa kalıyor

           • runstorm TR
            runstorm TR  4 months back

            Danny olması gerekeni yaptı. Az bile yaptı. Daha fazlasını haketmişlerdi. Jonu'da yakaydı o zaman işte içimin yağları eriyecedi. Ulan kadın dotrakileri lekesizleri ejderhaları bütün insanlık ve kuzey için feda etti . .......kahpeleri işiniz bitince kumpas ihanet kıymet bilmezlik bu nasıl bir kaypaklıktır. Danny ejderhası ile kuzeyide yaksa yerden göğe kadar haklı. WEsterosu korku ile yöneten cerceiye alışan halk ancak ve ancak bundan anlardı. Danny çok doğru bir hamle yaptı. Sadece katliam ve korku ile kazanabilirdi. Diğer türlü ihanetler ve itaatsizlikler peşini bırakmayacaktı.

            • İrem Bay
             İrem Bay  3 months back

             istersen kitapları oku, çünkü dany'nin sonu aynı olsa bile sonuç olarak ne dany ne de jon kitap da başrol karakterler değiller, George R. R Martin kitap ile alakalı spoiler vermez, son kısmen aynı olsa bile tamamen aynı olmaz ve işler daha güzel sonuçlanır, bunun gibi fiyasko bir final yapılmaz yani, elinden gelirse oku derim

            • runstorm TR
             runstorm TR  3 months back

             @İrem Bay final sezonundan sonra sonra kitapları satın alıp okumayı düşünmüyorum

            • İrem Bay
             İrem Bay  3 months back

             Yaşanılan dönem teknolojinin ve güvenli seyahetin olduğu bir ortam değildi. Bu insanlar bizim gibi televizyon izleyip, twitter'a girip lider desteklemiyor. Dany, Çılgın Kral'ın kızıydı. Essos'ta yaptığı gibi insanlara bir amaç ve sevgi verseydi, yine omuzların üstünde taşınır, hak ettiğini alırdı. İyi bir kadındı. Halkı tarafından sevilirdi. Cersei'den bile daha kötü bir villian'a dönüşmesi, çok kötü oldu. Biz onu böyle tanımamıştık.

            • İrem Bay
             İrem Bay  3 months back

             danny değil dany ya da daenerys, sanırım dublaj olarak izliyorsun, bu benim fikrim. yaptığı korkunç bir şeydiydi, 7 sezon boyunca desteklediğim kadın öldüğünde "hak etti" diyeceğimi düşünmezdim, milyonları yaktı ve sevgilisi tarafından öldürüldü, gayet adil bir alışveriş, kitapta da kuvvetle muhtemel delirecek ve böyle ölecektir. Dany'nin karakter gelişimi çöp edildi, buna değinmiyorum. Ama çoluk çocuk demeden insanları yakan melek yüzlü bir caniye dönüştüğü için açıkçası bu sonu bence hak ediyordu.

            • runstorm TR
             runstorm TR  3 months back

             @İrem Bay az bile yandırdı, halk mal olmasa şehri terkeder savaşın bitmesini beklerdi, zalim kraliçenin yanında yer aldılar ve beklenen sonu hakettiler. Danny 10 numara 5 yıldız kraliçe olurdu. irem danny senide yakaydıda kurtulaydık :-))))

           • Gurkan Tiftikci
            Gurkan Tiftikci  4 months back

            Adam dirildi son sezonda kedi yavrusu gibi boyle olacagini bileydi dirilmezdi

            • Sadık Gökhan Kara
             Sadık Gökhan Kara  4 months back

             Mükemmel bir tespit. Varys ile ahçı yamağı..
             Ahçı yamağının vermiş olduğu sufle hiç bişey yemiyor ve takip ediliyorum. Varys yoksa bile kuşları var ve Dany senin tespit etmiş olduğun gibi ölecek.!!

             • metehan sürmeli
              metehan sürmeli  4 months back

              dany yi kim öldürebilir ejderhası varken, dany yakınında kim varsa yakacak darionun yanına gidecek bana yar olmayan taht kimseye olmasın kafasında

              • Muhammed Salih Durgun
               Muhammed Salih Durgun  4 months back

               Hiçbir incelemede gücün yozlaştırdığı hakkında konusulmuyor. Tolkien de Martin de gücün yozlaştırdığı kuramı üzerinde duruyor. Şimdiye kadar gördüğümüz Dany dahi güce hakim olduğunda gücün kuvveti ve haşmeti sebebiyle yozlaştı. Bknz. Lotr üçlemesinde, Tolkien yüzüğe haşmetli bir güç bahşetmiş ve o yüzük kimin eline geçtiyse yozlaşmış, yozlaştırılmıştır. Yalnız Frodo o yozlaştırıcı güce karşı gelmiitir ve direnmiştir. Got'ta Martin aynı kuram üzerinde çalışmıştır. Gücün yozlaştıramayacağı iki karakter çizmiştir bize, Jon ve Bran. Öngörüm şudur ki, yönetime ikisinden birisi geçecek. Taht kalır mı kalmaz mı bilinmez ama kuram üzerinde düşünüldüğünde bu sonuca varabiliriz. "power corrupts the best" tıpkı Dany gibi.

               • Murat Kaya
                Murat Kaya  4 months back

                Arya olecek

                • Onur Akman
                 Onur Akman  4 months back

                 Dany ölürse ejderhayı kim kontrol edecek? Annesini öldüreni ejderha yer.. o yüzden jhon yada arya öldürmez bence. Yada direk bıçaklayarak değilde yemeği yada içkisi ile öldürüle bilir...

                 • Ulaş Merde
                  Ulaş Merde  4 months back

                  Yorumlarda Dany fanboyları görüyorum. Bu çok normal senaristler fan servis yapıyorlar. Uzun gecede diziyi batırdılar arkasından gelen iki bölümle sıvadılar. Son bölümde ne yapıcaklar bakalım. Merak konusu.

                  • Dark Moon
                   Dark Moon  4 months back

                   Yaw arkadas bu nedir ya madem tum sehri yakcan ejderlerin buyudugu an yapsaydin bari hazir 3 ejderin vardi daha rahat izgara mangal yapardin ordanda nights king e giderdiniz bune ya tatmin etmedi..

                   • erden aygül
                    erden aygül  4 months back

                    Cercei danynin zayıf noktasınin merhamet olduğunu biliyordu ama danny yemedi. Dikkat ederseniz ejderha ateş ederken çılgın ateşler patlıyordu dany halkla beraber kaleye yuruseydi cercei cilgin ateşle beraber halkida danyide yok edecekti.

                    • Hasan Hüseyin ATILGAN
                     Hasan Hüseyin ATILGAN  4 months back

                     Final bölümünde Lord Varys'in gönderdiği mektuplardan dolayı Aegon (Jon) Denerys tarafından idam edilmeye çalışılacak. Ejderha alevleri Salacak. Ama Jon yanmayacak. Sonra ejderha Jon'a 'Size Baba diyebilir miyim' Diyecek. Denerys ölecek. Böyle olmazsa o senaristlerin ta anasını s*keyim.

                     • chn rky
                      chn rky  4 months back

                      Ned stark idam edilirken hepsi sevinç çığlığı atmıştı ölmeleri pekte sıkıntı olmazdı

                      • D11 Soa
                       D11 Soa  4 months back

                       Jaqen H ghar gelip tahta oturcak

                       • Serkan Irmak
                        Serkan Irmak  4 months back

                        Bran devreye gircek bence son bölüm ejderhayı ele geçirip bütün lekesiz ve drokları öldürecek

                        • Deniz Bayram Grmz
                         Deniz Bayram Grmz  4 months back

                         Sezonun en berbat ikinci bölümü bence. 10 dakikada Cersei ve ordusu yok oldu. Filmi resmen Türk dizisine benzettiler. Danny şehiri yakma kararını alırken bile yapmacıktı. Sanki zorla yapıyormuş gibi çanlar çaldıktan sonra yaktı. Çanlardan sonra sadece Kızıl Kale'ye gidip orada önüne çıkanı yakabilirdi. Ya da ne bilim en azından orada havada Cersei ile bakışabilirdi. Resmen maliyetli olmasın diye savaş olmadı. 60 dan fazla koca arbalete karşı hiç yara almadan şehri yok etti Dragon. Ayrıca yanan yerlerin hemen yıkılması da saçmaydı, özellikle de Kızıl Kale'nin. Biz en azından Danny'nin savaşın çıkmaza girdiği anda ortaya çıkıp surları yakmasını beklerdik. Ancak yine salak salak mantık hatası ile dolu bir bölüm izledik. Bir dizi bu kadar kötü final yapamazdı heralde. Danny kanında her ne kadar Targeryan'lik taşısa da kendisi yıllardır birilerinden kaçarak yaşadı ve 7 sezondur bize tüm insanlığın kurtarıcısı ve masumların yoldaşı olarak sunuldu. Böyle bir karakterin bir bölümde bu evreye gelmesi doğru değil. Etrafındaki herkesi kaybetmiş olabilir ama şehri çanlar çaldıktan sonra yakıp yıkması hele de çocukları kabul edilemez bir durum bence. Diğer bölümü bu sebeple hiç de merak etmiyorum çünkü benim için dizi artık bitmiştir. Bundan sonra kitaptan devam edeceğim.

                         • Kursad Cinar
                          Kursad Cinar  4 months back

                          Asıl boss bana göre ne cercei ne nk kesinlikle dany başından beri düşnüyordum babasının huylarına sahip olması ve o tarz davranışlar sergilemesi onu sürekli yanındakilerin fikirleriyle karşı gelmesine yol açıyordu jonun ve diğerlerinin ciddens sadece dany ile ne yapacaklarını düşünmeleri filan lazım sanırım son bölümde de öyle birşey olup büyük ihtimal nasıl bi karar alıp uygulayacaklarını göreceğiz

                          • DİBSİZ - QUYU
                           DİBSİZ - QUYU  4 months back

                           ya arkadaşlar nerden izliyorsunuz
                           8ci bölümü nereden izleyecem?
                           Dizini 7 bölüm izledim

                           • kral alex
                            kral alex  4 months back

                            Taraftar tv uygulamasini indir kanka

                          • Mehmet Ali Erki
                           Mehmet Ali Erki  4 months back

                           Şerefli kuzey halkının bir bana tecavüz etmediği kaldı amk böyle dizinin ben aptal herifler Vikings mi izliyorum Game of thrones mu anlamadım.Dany'nin yaptığı ayrı bir o.....luk.Dağ resmen peygamber gibi ölmüyor puşt.Cercei desen taşların altında a*salak Jaime ile birlikte can veriyor.Biz hesap sorulacağını beklerken üstelik.Resmen Altın mürettebatı ve akrepleri hiçe saydilar.Binlerce gemilik bir filoyu taştaş geçer gibi yok etmesi mi dersin bin bir türlü aptal sahne vardı.Jonun tek söylediği ise She is my Queen.Sikeyim senin Queeni ni aptal herif seni.Bölümün en beğendiğim sahnesi Jaime ve Tyrion'un vedası idi o sahne hariç her sahnede aptal yerine koyulduğumuz bir bölümdü.Yayinda yapımda emeği geçen herkesin amk ne diyim

                           • Faik Boduroğlu
                            Faik Boduroğlu  4 months back

                            Tyrion Dany tarafından , Dany Jon Snow tarafından Jon da gri solucan tarafından öldürülecek. Demir Tahta Kral Robert Baratheon'un gizli oğlu Fırtınaburnu Lordu Gendry Baratheon geçecek. uuuffff..

                            • Ayberk Can
                             Ayberk Can  4 months back

                             kızıl kadın, arya ya yeşil gözlü birini öldüreceğinden bahsetti. bu normalde cersei olacaktı ama vazgeçti. kuzeye son bölümde haber yollandığı için sansa ve brienne güneye gelecek brienne stark ailesine yeminli bu yüzden arya nın dany i öldürmesine yardımcı olacak. fakat dany i kurtarmaya çalışacak olan son lennister olan tyrion ve podrick arya tarafından öldürülecek ve yeşil göz kehaneti gerçekleşmiş olacak. dany ve arya arasındaki savaşa , biz aileyiz jon dedikleri için john snow arya tarafını tutarak giriş yapmış olacak. bu savaşın sonucu dany ve john snowun ölümüne sebep olacak. böylelikle arya ,starkların hakettiği gibi 7 krallığın hükümdarı, bran eli (geçmişte yaşamak zordur der hep) ve sam ise bilge olarak tahtta hüküm sürecekler. İNŞALLAH tutar :)

                             • Muhammed Unal
                              Muhammed Unal  4 months back

                              Ben ilk üylerdenim Got bitince ne olacak

                              • ForGeek
                               ForGeek   4 months back

                               Farklı içerikler ile karşınızda olmaya devam edeceğim :)

                             • mustafa göksu
                              mustafa göksu  4 months back

                              Dany ölecek mi kesin anlamadım belki ölmeyedebilir?

                              • mustafa göksu
                               mustafa göksu  4 months back

                               ForGeek Anladım bir sonraki bölümü bekleyip göreceğiz senaristler ters köşede yapıyor bazen😬

                              • ForGeek
                               ForGeek   4 months back

                               Bölümden anladığımız taht ona kalmayacak

                             • Databiltek Video
                              Databiltek Video  4 months back

                              Beklentilerinizin düşük olduğunu söylemiştiniz önce bunun için hatalı olduğunuzu kabul eden bir açıklama yapmanızı beklerdim. Bölüm bence süperdi. Bu sezon bütün bölümlerin en güzeli buydu.

                              • ForGeek
                               ForGeek   4 months back

                               Estağfirullah . Videoda söylediğim gibi , bölüm sezonun en güzel bölümüydü bence . Ancak genel olarak bu sezon kötü . Kötünün iyisi diyelim biz :)

                              • Databiltek Video
                               Databiltek Video  4 months back

                               @ForGeek Beğenmek beğenmemek tabiki kişisel bir durum ona birşey diyemem. Fakat geçen videoda beklentiler düşük diye başlık attınız peki sizce bu bölüm beklentiniz gibi düşük bir bölümmüydü ? Eğer beklediğiniz gibiydi ise ben sizin beklentinizi yanlış anlamışım demektir özür dilerim. Saygılarımla iyi videolar.

                              • ForGeek
                               ForGeek   4 months back

                               Ben bölümü beğendiğimi söylemedim video da . Dolayısıyla beklentilerim yerinde çıktı

                             • Şükriye Metin
                              Şükriye Metin  4 months back

                              Deny tahta olmalıydı ya

                              • alp seyyid
                               alp seyyid  4 months back

                               Emila clrakeI iyi iş çıkardı yaktı geçti bu dur hepsi günahkar

                               • Ahmet Seyit Eskici
                                Ahmet Seyit Eskici  4 months back

                                Abi balistalar ağır hantal bir silah baskın ve pusu avantajı olmadan ejderhalar gibi hızlı ve çevik hayvanlara karşı hiç bir iş yaramaz

                                • Ahmet Seyit Eskici
                                 Ahmet Seyit Eskici  4 months back

                                 Döndüğünü bende biliyorum hepsi aynı anda ateş ediyor sorun bu

                                • ForGeek
                                 ForGeek   4 months back

                                 Döndürülebiliyor altındaki mekanizma sahnesinde

                                • Ahmet Seyit Eskici
                                 Ahmet Seyit Eskici  4 months back

                                 Abi balistaların hepsi tek bir noktaya bakıyor dediğin hiç birşeyi değiştirmez

                                • ForGeek
                                 ForGeek   4 months back

                                 Bu 1 balista için geçerli evet . Ancak cidden inanılmaz sayıda balista vardı hani bu kadar koyduysanız en azından atış yaptırın . Bölümde sadece 3-4 tane atış gerçekleşti

                               • alican aktürk
                                alican aktürk  4 months back

                                dany demir donanmaya yukardan saldırarak güneşi arkasına aldı görüntü vermedi hemde baristaların hareket kabiliyetini düşürdü .

                                • ForGeek
                                 ForGeek   4 months back

                                 Kale surları 360 derece çevrelenmiş durumda bir yere dezavantaj sağlıyorsa bir tarafa avantaj vermek zorunda .

                               • Serbay Akboyun
                                Serbay Akboyun  4 months back

                                Herkes akreplere takmış durumda ama şunu anlamıyorsunuz bi önceki bölümde konum ve sürpriz üstünlüğü olduğu için ve bir binicisi olmadığı için ejderha kolaylıkla vuruldu bu bölümde ise işler tam tersine dany nin lehineydi ve de o da bunu kullandı ateş edeceklerdi ama dany fırsat bile vermedi, bi arada da gece kralının ejderhası Kaya’yı yıkamamış ama dany nin ejderhası koca kaleyi yıkıyor demişsiniz bir bütünlüğü olan kayayla harç malzemesi kullanılarak üst üste konulan taş parçaları aynı kefede mi Allah’ınızı seviyosanız

                                • Serbay Akboyun
                                 Serbay Akboyun  4 months back

                                 ForGeek ben yanlış anladım o zaman, çünkü açıklamanızda sanki kızıl kale çok güçlü olmasına rağmen dany kale yi çok rahat parçaladı bu biraz basite kaçtı gibi anladım.... sorry

                                • ForGeek
                                 ForGeek   4 months back

                                 @Serbay Akboyun bu normal ise jonun saklandığı taşı yıkamaması saçmalıktı diyorum bende

                                • Serbay Akboyun
                                 Serbay Akboyun  4 months back

                                 Ben Ejder ateşinin gücüne bişey demiyorum ki siz söylemişsiniz kale duvarını yıktı çok rahat bi şekil de die, ben bunun normal bişey olduğunu söylemeye çalışıyorum

                                • ForGeek
                                 ForGeek   4 months back

                                 @Serbay Akboyun ejderha ateşi büyülü bir ateştir , ayrıca o ejder buz değil mavi ateş üflüyor duvarın yıkılması absürt değildi . jon snow ise basit bir taşın arkasında bundan korundu yani dengesiz ve saçmaydı.

                                • Serbay Akboyun
                                 Serbay Akboyun  4 months back

                                 Ben karşılaştırmayla ilgili sorunu söyledim ki sonuçta gece kralının ejderi de yüzyıllardır duran buz duvarını yıktı attı

                               • Berke DELIKANLI
                                Berke DELIKANLI  4 months back

                                Deny çok şerefsiz tüm masumlar öldü amına ho

                                • Rufet İsmili
                                 Rufet İsmili  4 months back

                                 Eleştiri yapicam diye sacma sapan fikirler yurutmussun.senin gibi bos konusan birini gormedim.hic bir seyi begenmiyorsun.her seyi gecdim 8:24'de euron ile jamie savasinin gereksiz oldugu soylemissin.burda videoyu kapatdim.elestiri yapicam diye elestiri yapmayin arkadas

                                 • Black white
                                  Black white  4 months back

                                  @ForGeek neyi beğenip begenmeyecegimize biz karar veririz. ( Size katılıyorum) Ayrıca bu sezon çok fazla son dakika kurtuluşu gördük, 5. Bölüm de Arya nin kaç kere kurtulduğunu sayamadım bile. 🤣🤣 Ben genel olarak bu sezonu beğenmedim, finalde boktan olacsk gibi duruyor. 🙃🙃🙃

                                 • ForGeek
                                  ForGeek   4 months back

                                  Ben senarist değilim lakin izleyiciyim . Bir izleyici olarakta sahneler hakkımda fikrimi belirtme hakkım var diye düşünüyorum :) . Ben bu sahneyi beğenmedim çünkü , euron koskoca denize atlayıp tam jaime nin mahzene geçeceği zaman Sudan çıkıyor tesadüfe bak. Arkada savaşın bütün kaosu yaşanırken donanmasının hepsini kaybetmiş euron, jaime yi öldüreceğim diye ortalıkta avel avel dolanıyor . Siz cidden bu sahneyi beğenmiş olabilirsiniz ama ben beğenmedim . Bunlara saygı göstermeyi öğrenin önce sonra ben size beklentimi anlatırım

                                 • Rufet İsmili
                                  Rufet İsmili  4 months back

                                  @ForGeek nasil.bir sey bekliyorsun diziden bi aydinlatirmisin bizi de? her yoldan gecen senarist olmus da haberimiz yok

                                 • ForGeek
                                  ForGeek   4 months back

                                  Yani o sahneyi beğendiysen zaten kapatıp izlememende fayda var :)

                                • tekin kirim
                                 tekin kirim  4 months back

                                 dany winterfell'i de starkları da jon snow'u da yakmalı. taş üstünde taş, baş üstünde baş bırakmamalı. sonra ıssız bir adada drogonla yaşayıp gitmeli. benim gönlümden geçen bu.

                                 • oğuz
                                  oğuz  4 months back

                                  kardeşim ilk vuruş da hazırlıksız alçak uçuyordu ejderha.savaşta en tepeden dik açıyla geldi şehrin içinden surlara doğru hızlı bir şekilde yok etti hızlı davrandı bir balistayala 50 saatte hedef alındığını unutmayın adamlara fırsat vermedi deny.

                                  • oğuz
                                   oğuz  4 months back

                                   @ForGeek kardeşm bak dragonun hızını görmedin mi bu sefer öyle kuş gibi uçmadı hızlı uçtu bir balistayı çevir ateş edene kadar a q ortalığın kız neyini anlamdınız ki.görülüyor zaten dizide çok yavaş kaldığını aletin

                                  • ForGeek
                                   ForGeek   4 months back

                                   Dostum bahsettiğin yerde Euronun 20-30 gemilik donanması ve surlara 5 metre arayla konulmuş balistalar var . Emin ol Metin Şentürk ateşlese 1 kere vururdu

                                 • Üzeyir Çavus
                                  Üzeyir Çavus  4 months back

                                  Ya bence senaristler basite kaçmış. Ne bileyim önce ordular birbiriyle surların dışında kapışsaydı 5-10 dk tam yenilecek gibiyken ondan sonra dany dragonla kalenin kapısını arkadan alevlerle yarsaydı. Ondan sonra geriye çekilip teslim olduktan sonra dany de sadece cercie i bulup idam etseydi ve jon a da taht senin hakkın deseydi. Ardından jon da kabul edip Stark baskısına rağmen seni seviyorum evlenelim deseydi güzel senaryo olurdu 😃

                                  • Muhammed Giray
                                   Muhammed Giray  4 months back

                                   Aynen öyle lekesiz mitoz bölünüyo dothraklar da birbirini seviyo heralde orospu çoçukları azalmıyolar

                                   • Wise35 35
                                    Wise35 35  4 months back

                                    Sanmıyorum aryanın danyi öldürüceğini bu kadar basit çekmez ve tahmin edilemez arya ölebilirde trion da ölebilir jon salağı ne targaryen nede starklar gibi davranıyor adam 8 sezondur çaresizmiş gibi davranan bi ezik var bi duvarda biraz ön plana çıktı halada ezik mal dany ölürse ufak kız zehirlicek danyle gri solucan jon arya triona karşı harket ediyorlar gri solucana dikkat edin gözü heo jonun üzerinde

                                    • Black white
                                     Black white  4 months back

                                     Gri solucanın jon u öldürmesini çok isterdim. :)))

                                   • Wise35 35
                                    Wise35 35  4 months back

                                    Sanmıyorum aryanın danyi öldürüceğini bu kadar basit çekmez ve tahmin edilemez arya ölebilirde trion da ölebilir jon salağı ne targaryen nede starklar gibi davranıyor adam 8 sezondur çaresizmiş gibi davranan bi ezik var bi duvarda biraz ön plana çıktı halada ezik mal dany ölürse ufak kız zehirlicek danyle gri solucan jon arya triona karşı harket ediyorlar gri solucana dikkat edin gözü heo jonun üzerinde

                                    • berkay ozbakar
                                     berkay ozbakar  4 months back

                                     Sansa dany yi çatır çatır yer vadi elinde
                                     Ramsay ve serçepatmak vari bir kişilik kazandı sansa

                                     • lord beilish
                                      lord beilish  4 months back

                                      Sansa yese yese limonlu kek yer ;)